Janmat meble ares, szafy z lacobelem, sofa adria

16 poniedziałek, Grudzień 3rd, 2018

Podmiejski styl Australii

Podmiejski styl Australii
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ostatni ruch w stosunkach Polsko – Australijskich dał nadzieje kolejnej grupie imigrantów z Polski.Rynek górniczy drastycznie potrzebuje rąk do pracy,w przeciwieństwie do naszego rodzimego który chyli się ku upadkowi.Oczywiście także wszystkie stanowiska i zawody związane z nowymi technologiami w branży IT,Telekomunikacji są jak najbardziej mile widziane.Jadnak wielu ludzi zastanawia się nad warunkami mieszkaniowymi jakie zastaną na nowej ziemi. Klimat jest niestety bardzo gorącym,co sprawia położenie kontynentu na półkuli południowej w strefie zwrotnikowej.Temperatury latem spadają do miłych 18-20° C stopni jednak tylko przez 3-4 miesiące.Zima to okres największych upałów miedzy 30-35 ° C toteż obowiązkowo każdy z domów musi być wyposarzony w potężne systemy klimatyzacji która pozwalają na normalne “bytowanie”.
Plaża niedaleko Brisbane.

Plaża niedaleko Brisbane.

Architektura szczególnie ta nowoczesna stawia na ładne parterowe domy w stylu amerykańskich “bungalow”.Oferta jednego z nich w miasteczku Narangba w aglomeracji podmiejskiej Brisbane (około 2 mln. mieszkańców) prezentuje się dość przyzwoicie.Oferuję nam 4 wygodne sypialnie , 2 łazienki i 2 stanowiskowy garaż,przestronną kuchnie z jadalnią oraz przedpokój z działką o powierzchni blisko 800 m 2 . Ekstra dodatkiem może okazać się dodatkowy plac postojowy na łódź lub jacht przed domem.
Cena całości to 469,000 $ AUD czyli około 1.2 mln PLN.Cena może przerażać jednak gdy pod uwagę weźmiemy zarobki roczne w branży IT miedzy 70,000 a 90,000 $ jako średnia proporcje znacząco się zmieniają.

Ciekawe wpisy o budownictwie:

About 

Related Articles