Janmat meble ares, szafy z lacobelem, sofa adria

110 sobota, Październik 1st, 2016

Płyty warstwowe

Płyty warstwowe
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

plyty-warstwowe-9Budowa hal przemysłowych, sportowych oraz innych komercyjnych obiektów powinna spełniać odpowiednie kryteria techniczne, wytrzymałościowe oraz termoizolacyjne. Jedną z technologii jaka jest stosowane w tego typu realizacjach polega na zastosowaniu konstrukcji stalowej lub żelbetonowej oraz płyt warstwowych ściennych i dachowych.

Płyty warstwowe to gotowe elementy składającej się z okładzin oraz rdzenia konstrukcyjno-izolacyjnego. Okładziny stosowane w obiektach przemysłowych to najczęściej zabezpieczona antykorozyjnie blacha, która zapewnia odpowiednią trwałość. Rdzeń stanowi materiał izolacyjny, którym może być wata szklana, styropian lub pianka PUR. Budowa ścian i dachów z tego typu płyt jest szybka i zapewnia odpowiednią trwałość oraz parametry termoizolacyjne obiektów, włącznie z budową chłodni (płyty warstwowe chłodnicze).
Obecnie budowa z prefabrykatów to nowoczesne i chętnie stosowane rozwiązanie, które zapewnia szybkość i łatwość montażu oraz odpowiednie parametry techniczne i termoizolacyjne.

Ciekawe wpisy o budownictwie:

About 

Related Articles