Janmat meble ares, szafy z lacobelem, sofa adria

132 piątek, Grudzień 9th, 2016

Papa termozgrzewalna

Papa termozgrzewalna
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

papa-termozgrzewalna-5Zakładanie papy termozgrzewalnej pozornie nie jest żadnym problemem. Wystarczy lekko podgrzać właściwą stronę papy i położyć na dachu. Błąd. Owszem, takie podgrzanie jest konieczne, jednak poprawne założenie papy termozgrzewalnej, wymaga wielu innych starań.

Oczyszczenie miejsca.

Papa termozgrzewalna, może być zakładana na nowy dach, albo na dach, który miał założoną papę, która się zestarzała. Jeśli stan starej papy jest akceptowalny, papa termozgrzewalna może być założona na starą. Przed założeniem papy termozgrzewalnej, powierzchnię, na której będzie założona, trzeba dokładnie oczyścić.

Dokładność.

Papa termozgrzewalna musi być założona bardzo dokładnie. Warto pamiętać, że można ją założyć tylko raz i nie ma możliwości poprawek, przed podgrzaniem papy musimy więc wiedzieć gdzie ją chcemy założyć i w jaki sposób.

Prawidłowość prac ma znaczenie.

Warto wiedzieć, że papy na skośny dach nie należy zakładać poziomo, a na każdy, zakładać tak, by poszczególne pasy papy zachodziły na siebie. Prawidłowo założona papa, to ochrona dachu na wiele lat.

Ciekawe wpisy o budownictwie:

About 

Related Articles