Janmat meble ares, szafy z lacobelem, sofa adria

76 wtorek, Czerwiec 27th, 2017

Elektropolerowanie metali

Elektropolerowanie metali
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

Elektropolerowanie metali (8)Elektropolerowanie metali to proces, w którym poprzez odpowiednie kąpiele w środkach chemicznych, otrzymujemy błyszczące metalowe przedmioty. Poprzez taki sposób polerowania wszystkie detale danego przedmiotu stają się błyszczące i odbijają lustrzanym blaskiem. Bez zbędnych szczotek czy gąbek powierzchnia metalowa jest doskonale wypolerowana.
Dzisiaj na rynku jest wiele firm, które zajmują się tego rodzaju obróbką metali, posiadają wyspecjalizowany sprzęt i odpowiednie, bardzo dobre środki chemiczne. Metalowe powierzchnie obrobione w ten sposób nie tracą swoje wartości, nie posiadają żadnych zniszczeń, są doskonale utwardzone i zabezpieczone przed procesem korozji.

Elektropolerowanie metali to proces, który zyskuje coraz więcej popularności. W wyniku elektropolerowania otrzymujemy metalowe przedmioty bardziej wypolerowane niż gdybyśmy polerowali je mechanicznie.W chemicznych kąpielach powierzchnie  polerują się same pod wpływem prądu, który je przenika oraz w wyniku odpowiednich substancji chemicznych.

Ciekawe wpisy o budownictwie:

About 

Related Articles