Janmat meble ares, szafy z lacobelem, sofa adria

46 wtorek, Czerwiec 27th, 2017

Deska tarasowa bangkirai

Deska tarasowa bangkirai
1 vote, 1.00 avg. rating (50% score)

Deska tarasowa bangkirai (8)Zdania na temat stosowania drewna jako elementu wykończeniowego domu są podzielone. Niektórzy uważają, że wśród obecnie panującej mody na połysk na każdym kroku i tego typu rozwiązania drewno w domu się zwyczajnie nie sprawdzi. Inni twierdzą, z resztą nie bez racji, że drewno jest elementem, który idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń.

Jako przykład niech posłuży nam taras – tutaj pole do popisu jest całkiem spore, drewno, kafle, płyty, plastik, gumoleum – to wszystko może z powodzeniem leżeć na tarasie i ludzie będą po tym przecież chodzić. Warto jednak pamiętać, że deska tarasowa bangkirai będzie nie tylko wyglądać ale i przede wszystkim sprawować się o wiele lepiej od swoich tanich zamienników.

Czy więc warto w tym wypadku oszczędzać i twierdzić, że „drewno w domu to przeżytek”? Oczywiście jeżeli ktoś ma taką wole to zdecydowanie może. Ja jednak polecałbym w tym wypadku rozwagę. W końcu niezależnie od tego co wybierzemy to jest nasz dom i chyba wszyscy chcielibyśmy mieć w nim jak najładniej.

Ciekawe wpisy o budownictwie:

About 

Related Articles