Janmat meble ares, szafy z lacobelem, sofa adria

52 sobota, Listopad 5th, 2016

Artykuły bhp sklep internetowy

Artykuły bhp sklep internetowy
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

artykuly-bhp-sklep-internetowy-2Bardzo rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że to na pracodawcy ciąży obowiązek nie tylko zapewniania swoim pracownikom odpowiednich warunków bezpiecznej i higienicznej pracy, ale również dostarczenia wszystkim pracownikom na swój koszt artykułów z zakresu BHP.

Duże wydatki?
O ile w przypadku posiadania 1-3 pracowników nie są to duże wydatki, tak w przypadku rozwijającego się przedsiębiorstwa i konieczności systematycznej wymiany odzieży czy też innych artykułów BHP, mogą to być koszty realnie obciążające firmowy budżet. Gdzie i jak kupić tego typu asortyment taniej?

Artykuły BHP sklep internetowy
Wbrew pozorom przepisy nie regulują sposobu zaopatrzenia przedsiębiorców w asortyment BHP. Z tego też powodu można z powodzeniem wykorzystać do tego wszelkiego rodzaju sklepy internetowe, w których artykuły BHP są znacznie tańsze, a oszczędności mogą być liczone często nawet w setkach złotych!

Każdy pracodawca musi odpowiedzieć sobie jednak na pytanie czy zależy mu na oszczędnościach w tym zakresie bez uszczerbku dla przepisów oraz bezpieczeństwa pracowników.

Ciekawe wpisy o budownictwie:

About 

Related Articles